2014. június 17., kedd

Szerelmes Versek

Látlak téged víz tükrében,
eső utáni szivárvány színében,

sötét éjen, holdsugárban,
tücsökszóban, hajnaltájban,

álmomban, hol a lélek tánca,
mint ezernyi pillangó földi násza,

nap nap után felfedezlek, a
szavak varázsában is szeretlek.

----------------------------------

Azért szeretlek,
aki vagy,
s nem azért,
akinek látszol
vagy tetteted magad.

Lelkedbe látok,
látom a varázsod,
tudom, hogy mikor játszol,
s szeretem,
amikor átlátszol.

Azért szeretlek,
aki vagy,
s nem azért,
mert szeretsz.
Mellettem nyugodtan
önmagad lehetsz.

Rendes Idézetek 1.










2014. június 16., hétfő

Idézetek *-*


A szerelem fáj...'eddig nem hittem benne, de már kezdem elhinni. '

Ameddig élek, te velem maradsz..még ha nem is kellek neked.! <3 ~

Szeretnék néha egyedül lenni, kikapcsolódni, átgondolni az életemet, hogy mit ronthattam el... ~

Mikor megláttalak, féltem megismerni téged..
Mikor megismertelek, féltelek megcsókolni..
Mikor megcsókoltalak, beléd szerettem..
Mióta szeretlek, féllek elveszíteni.! ;$ <3 ~

Sorban állnak értem a fiúk..de mit ér az egész, ha te nem vagy köztük.!? <3 ~

Idézetek *-* Hozzá való képek *-*























Nézz az égre, legszebb fényre, láss egy álmot, harcolj érte. ! ~

















Miért mondják, hogy a szerelem fáj?Arra nem gondolnak,
hogy mennyi 
örömöt szerez.!? =)





















 Egyesek belépnek az életünkbe, majd hamar távoznak..mások
maradnak egy darabig, lenyomatuk ott marad a szívünkben és mi
már sosem leszünk pontosan olyanok, mint azelőtt






















Azt mondják sínen vagyok...csak nem tudják,
hogy átment rajtam a vonat